Açık Hava Reklamları

Billboard

Demir ve alüminyumdan imal edilen, Çift ayaklı modüler yapısı yan yana estetik bir şekilde montaj yapılabilmesine imkan sağlayan, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam mecrasıdır. Billboard açık hava tanıtım sektöründe kullanılan ilk reklam mecralarından biridir, satışı yan yana 2’li veya 4’lü grup olarak yapılmaktadır.

Görünür Alan : 350 x 200 cm
Baskı Alanı : 350 x 200 cm
Baskı Malzemesi : Blue Back
Aydınlatma Türü : Üstten AydınlatmaScrollü Billboard (Hareketli Billboard)

Klasik Billboardlardan farklı olarak, çalışma prensibi hareketli megalight ile aynı olan reklam mecrasıdır. Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan açık hava reklam mecrasıdır. Afiş değiştirici mekanizması ile bir yüzeyde 3 afiş sergileyebilmektedir.

Aydınlatma içten yapılmakta olup afişlerin gece görüntü ve izlenebilirlik kalitesi en üst seviyeye çıkmaktadır. Tasarımının bir parçası olarak ön yüzeyinin tamamı cam kaplamadır. Kullanılan camlar kaza durumlarında insanlara zarar vermemesi için temperli, güvenlikli camlardan yapılmaktadır.

Görünür Alan : 342 x 188 cm
Baskı Alanı : 347 x 196 cm
Baskı Malzemesi : Fibermark
Aydınlatma Türü : İçten Aydınlatma

Megalight

Büyük görsel sergileme imkanı veren ve yerden yüksekliği sayesinde sadece yayalar için değil aynı zamanda araç trafiği yoğun noktalarda kullanılabilen etkin bir reklam ürünüdür. Afiş değiştirici mekanizması ile bir yüzeyde 3 afiş sergileyebilmektedir.

Aydınlatma içten yapılmakta olup afişlerin gece görüntü ve izlenebilirlik kalitesi en üst seviyeye çıkmaktadır. Tasarımının bir parçası olarak ön ve arka yüzeylerinin tamamı cam kaplamadır. Kullanılan camlar kaza durumlarında insanlara zarar vermemesi için temperli, güvenlikli camlardan yapılmaktadır.

Görünür Alan : 348 x 241 cm
Baskı Alanı : 354 x 247 cm
Baskı Malzemesi : Fibermark
Aydınlatma Türü : İçten Aydınlatma

CLP Raket ve Duraklar

Clp Duraklar araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam üniteleridir.

Tasarımının bir parçası olarak ön ve arka yüzeylerinin tamamı cam kaplamadır. Kullanılan camlar kaza durumlarında insanlara zarar vermemesi için temperli, güvenlikli camlardan yapılmaktadır. Aydınlatma içten yapılmakta olup, ışığın homojen yayılmasını ve posterlerin kolay takılmasını sağlamak için kullanılan özel ışık yayıcı levhalar ile posterlerin gece görüntü ve izlenebilirlik kalitesi en üst seviyeye çıkarmaktadır. Kalabalık sokaklarda en çok tercih edilen reklam uygulamasıdır.

Görünür Alan : 113.5 x 170 cm
Baskı Alanı : 118,5 x 175 cm
Baskı Malzemesi : City Light Kağıt
Aydınlatma Türü : İçten AydınlatmaAçık Hava-1 Açık Hava-1
Açık Hava-2 Açık Hava-2
Açık Hava-3 Açık Hava-3
Açık Hava-4 Açık Hava-4
Açık Hava-5 Açık Hava-5
Açık Hava-6 Açık Hava-6